Trickline filmivõtted Tauri Vahesaarega (Tasakaaluliin) ja ööbimine Peipsil

Märtsikuu teisel nädalavahetusel kutsus mu hea sõber ja üks mu kõige lemmikuimatest sportlastest, Tauri Vahesaar mind spontaansele väljasõidule Peipsi järvele, et seal filmida, pildistada ning jäädvustada tema järjekordne hull idee, milleks sel korral oli slacline üles panek Peipsi peale ning jää peal telgiga magamine, et öösel ning hommikul varavalges filmida.

Teekond algas nii..

Meid viidi kohale sellise ise ehitatud maasturiga. Idee oli sõita võimalikult kaugele, et kallast näha ei jääks ning jääks effekt, justkui viibiksime lõputus lumekõrbes. Sättisime telgi üles kaldast 3,3km kaugusele ning alustasime slackline´i üles panekut.

Eimillesti sai miski..
Aeg testida slackline´i!
Slackline ülespanek koos mitmekordse pingutamisega võttis umbes 1,5 tundi, mille järel Tauri oma ägedat asja tegema hakkas! Ta on üks kõige inspireerivamatest inimestest, sest ta teeb oma asja nii suure südamega, ükskõik, mis ümber ka ei toimuks. Näiteks paar miinuskraadi koos väga külma tuulega ei sega teda ilma riieteta liinil hüppamast, säilitades seejuures suure naeratuse ning hoolivuse kaasinimeste suhtes.
Väga äge slackline´i sessioon lõppes sama ägeda akrojooga sessiooniga.
Fotode autor: Armin Mitt
Kristjan püüdis terve õhtupooliku kala, mida siis öösel meie küttega telgis grillima hakkasime. Õhtusööki valmistasime selles spetsiaalsetes pottides, tegime lumest teed ning alustasime minu elu siiamaani ühe kõige õudsama öö läbielamist esimeste õudusjuttudega, mis loomulikult kestsid hommikutundideni, koos igasuguste protsessidega, mis jää sees öösel toimuma hakkasid, oli see kõik üks päris suur katsumus kõigile peale Tauri, kes pani silmad kinni ja lihtsalt magas hommikuni!
Meie eesmärgiks oli ka öine sessioon.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *