Pulmafoto: Johanna ja Risko maagiline pulmapäev

Johanna ja Risko on juba mõnda aega koos olnud. Tundsin neid varasemalt akrojooga trennidest. Kui nad palusid meid Reesiga oma pulma jäädvustama, olin väga rõõmus! 

Pulmapidu toimus V Spaahotelli konverentsikeskuses, mis oli meie kohalejõudes juba nii kaunilt sätitud. See oli üks imeilus päev, mil (Johanna) Nisust sai (Johanna) Ruus. Ka kõige pisemad detailid olid läbimõeldult sätitud #nisuvabalt 

Tõttasime Reesiga kohe pruutpaari jäädvustama. Johanna pani ennast valmis uhkes sviidis, Riskol oli oma tuba.

Tseremoonia toimus Kvartali katusel. See oli väga siiras ja ilus! Pärast tseremooniat oli meil umbes 15 minutit, et pruutpaariga väikene fotosessioon teha. Mul võtab alati silma märjaks kui neid imeilusaid pruute näen! Ja veel rohkem, kui näen neid suurepäraseid mehi vaatamas oma tulevast naist enda poole kõndimas, silmad märjad. On suur rõõm näha nii palju armastust mu ümber!

Pidu jätkus konverentsiruumides, kus pakuti imehead toitu, mängiti mänge ning nii mõnedki külalised esinesid. Sai ka Pulmalill OÜ poolt üles seatud fotonurgas pildistada. Nende poolt olid ka kôik teised kaunistused. 

Esinejate seast käis läbi veel ka Polina, kes rääkis maagilisi muinasjutte ja mängis erinevaid huvitavaid pille. Õhtu peaesinejaks oli aga Leegitsev Sidrun – bänd, kes üle paljude aastate vaid selle ürituse jaoks kokku oli tulnud. 

Õhtu kõige suurem ja armsam üllataja oli aga Risko ise, kes Johannale laval laulu laulis.

Pulmalistele pakuti imemaitsvat kooki, mille valmistas minu hea tuttav Liis (Mesisuu). Kimbuvise kulges ebatraditsiooniliselt, nagu paljud muudki asjad selles pulmas. Kõike seda juhtis suurepäraselt õhtujuht Andres Torm. Pidu kulges hommikutundideni.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *