Perefoto kodustes tingimustes

Meeldejääv fotosessioon omas kodus

Stuudios pildistamine võib paljude jaoks olla põnev, kuid samas veidi hirmutav kogemus. Tuleb ju minna võõrasse keskkonda, suurte valgustite alla. Kuulata pühendunult, mida fotograaf räägib ning seejuures veel ise ilus olla. Meie kolisime aga hoopis stuudiost koju. Kus mujal kui kodus sünnivad kõige ägedamad, isikupärasemad ning loomulikumad fotod!?
Eneli armsat perekonda pildistan juba teist korda. Esimesel korral tuli ta mu juurde suure kõhuga, soovides teha stuudiofotosid oma perekonnast ning kuna ta ise tol hetkel andis veel ka lastejooga tunde, pildistasime poole ajast fotosid ka selle tarbeks.
Nüüd, kui möödas on juba üle poole aasta ning väike Richard on sündinud, tulid uued ideed. Sel korral võtsime kätte ning pildistasime nende oma kodus.

Ega midagi väga suurt selleks vaja olegi. Üks hele seinapind, mille ees paar meetrit ruumi ning ongi oma kodukootud stuudio valmis! Naturaalset (aknast tulevat) valgust ära kasutades saab väga vingeid lahendusi, nii et lisavälke ning lambivalgust ei olegi vaja! Tuleb lihtsalt valida kõige valgem aeg pildistamiseks, eriti praegusel ajal, kui päevavalgust hakkab järjest vähemaks jääma!

Eneli lastejooga teeb hetkel beebiootaja jooga tunde ning beebimassaaiži kursusi
Infot tegemiste kohta saab siit www.enelilastejooga.ee

 

Kui ka sina soovid oma enda kodus ühe perepildistamise läbi viia,
võta minuga ühendust siin: kristinjuurmaa@gmail.com

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *