8 põhjust miks teha järgmine fotosessioon kodus

Soovid teha pilte professionaalse fotograafi juures, kuid pole kindel, kas kodus pildistamine on ikka hea mõte? Sellest postitusest leiad häid mõtteid, miks peaksid kindlasti just kodus pildistama.


1.Kodus pildistades oled kõige rohkem sina ise
Fotograafi juurde minemine võib olla päris hirmutav. Kodu on meie turvapaik. Me tunneme ennast seal hästi. Ennast hästi tundes oleme enesekindlad, naerame rohkem ja ka fotod tulevad paremad. Eriti palju mängib see rolli laste puhul. Kodusessioonidel on lapsed vastutulelikumad ja rõõmsamad.


2. Kodus pildistamine on mugav

Kodus pildistades tuleb fotograaf ise kohale. Sa ei pea kuskile sõitma, hoiad aega kokku ning ei pea muretsema sellepärast, kas kõik lapsed, nende mänguasjad ja toit sai kaasa ning kas ikka kõik enne pildistamist lõunaune ära tegid.


3. Igal kodul on oma lugu
Mitte kuskil maailmas ei ole sellist kodu nagu on sinu kodu. Su kodul on oma läbielamised, oma energia ja erilisus. Kui tahad saada fotosid, mida mitte kellelgi teisel maailmas pole, siis kodus pildistamine on kõige parem lahendus.


4. Igas kodus on tähendusrikkad rekvisiidid
Kui sa 10 aasta pärast vaatad fotograafi tehtud fotosid, siis ei jää silma kõige täiuslikumalt ehitud kuusk stuudio jõulunurgas. Silma jäävad need olulised esemed, mis sinu kodus olid. Olgu selleks klaver, millel sinu vanaisa väiksena mängis, kamin, kus te kallimaga igal pühapäeva õhtul kakaod jõite või voodi, kus imetasid oma esimest last.


5. Pildistamine kodus on kvaliteetaeg perega
Tihti ei ole peredel aega, et võtta aega lihtsalt koos lollitamiseks, mängimiseks ja lõbutsemiseks. Kodused perefoto sessioonid just sellised ongi.


6. Kodus pildistades tulevad “päris” fotod
Koduses keskonnas näete välja just täpselt sellised, nagu olete, ilma ülepingutamiseta. Koduse fotosessiooniga saate rääkida oma pere loo – kallistamiste, musitamiste, mängude ja kõige muu vahvaga – kõik see “päris” värk!


7. Lastel on hiljem pilte tore vaadata
Tulevikus vanu pilte vaadates on lastel alati tore meenutada tuttavaid kohti ja head energiat, mida oma nad oma kunagises kodus tundsid. Vahva on meenutada kohti, kus nad oma esimese raamatu lugesid või esimest korda oma tuppa kolisid.


8. Sinu kodu on ebatäiuslikult täiuslik
Iga kodu on omamoodi eriline ja iga kodu on omamoodi täiuslik koduseks perefoto sessiooniks. Kodu ei pea välja nägema nagu sisustusajakirjast. Parimad pildid loob just teie omavaheline side – lõbu, mängulisus ja soojus.

Kui minu postitus meeldis sulle ja soovid ka oma perega kodus pildistada, siis võta minuga ühendust siin: kristinjuurmaa@gmail.com ja küsi personaalset pakkumist.