7 põhjust, miks jäädvustada oma beebiootus fotograafi juures

Rasedus on eriline aeg. Aeg, kus keskendume sellele, kuidas meie keha valmistub tooma uut elu siia maailma. Aeg, kus me oleme põnevil, ootusärevil, täis rõõmu aga mõnikord ka hirmu. Meid valdavad väga erinevad tunded, mis võivad varieeruda päevade, tundide ja minutitega. Mõnikord võib olla selle kõige keskel väga raske veel fotosessiooni planeerida, sellegipoolest, karanteerin ma, et oma raseduse jäädvustamine on nii tore ning oluline ja sa kindlasti ei kahetse seda.

1. OMA RASEDUSE JA OMA KEHA TÄHISTAMINE

Iga rasedus on erinev ja iga rasedus on omamoodi eriline. Oma beebiootuse pildistada laskmine jätab sulle sulle alatiseks mälestuse sellest, kuidas kandsid elu enda sees. Need pildid meenutavad sulle kõike, mida rasedana tundsid ja läbi elasid. Ükskõik, mida sa ka ei kogeks – sa oled ilus ja su keha väärib tähistamist! Rasedus on imeilus aeg. Tihtipeale me ei saa sellest aru siis, kui oleme rasedad, kuna oleme väsinud ja ei tunne ennast alati kõige paremini. Hiljem raseduse pilte vaadates meenub, kui eriline see aeg oli ja kui ilusad ja tugevad me naistena tegelikult oleme.

2. MÄLESTUSTE KOGUMINE

Iga teekond on oluline ja eriline. Beebiootuse fotode tegemine on hea võimalus see teekond talletada, et hiljem neid hetki ka oma laste ja perega jagada. Kui ma enda rasedusest pilte vaatan, siis teevad need mind alati rõõmsaks, kuigi rase olles ei olnud alati kõige ilusam, kergem ja parem tunne. Nüüd, kui meie laps on juba peaaegu 2-aastane, on tore koos pilte vaadata, neid üles riputada ja vanavanematele tähtpäevadeks albumisse ka mõne rasedusfoto pista.

3. ET OLEKS PÕHJUS ENNAST HELLITADA

Mõnikord unustame enda eest hoolitseda. Mõtleme sellele, kas kõhubeebil on ikka hea ja kuidas meie valikud eelkõige teda mõjutavad. Rasedusaegne fotosessioon on imeline võimalus hoolitseda ja hellitada iseennast. See on tore aeg, kus saad ennast lõdvaks lasta ning fotograafil ennast juhendada lasta. Loomulikult on alati teretulnud ka sinu enda ideed!

4. KVALITEETAEG OMA PEREGA

Kui tuled pildistamisele koos oma partneriga või miks mitte kogu perega, siis on raseduse fotod üks vahva viis terve perega koos toredaid tegevusi teha. See on see aeg, kus sinu partner ja lapsed kallistavad ja musitavad sind ja sinu kõhtu. See on aeg, kus saab naerda ja lolluseid teha. See on aeg, mis jääb teile kõikidele kindlasti meelde ja saate sellest ka hunniku toredaid fotosid.

5. LASE LOOVUS VALLA!

Tihtipeale käiakse rasedusfotosid tegemas stuudios või linnas. Kui sul on tunne, et tahad teha hoopis midagi ekstreemsemat või pöörasemat, siis see on väga hea põhjus lasta kujutlusvõimel lennata ja koos fotograafiga välja mõelda midagi põnevamat kui tavaline beebiootuse sessioon. Alustades kellekski teiseks kehastumisest ja lõpetades metsikute aktifotodega looduses või stuudios. Võimalused on lõputud!

Beebiootuse sessiooni broneerimiseks kirjuta: kristinjuurmaa@gmail.com. Kõik, kes on käinud minu juures beebiootuse sessioonil, saavad järgmiselt pildistamiselt koos uue ilmakodanikuga täishinnalt (hetkel 120 eurot/h) soodushinda (100 eurot/h). Pakkumine kehtib kuni 2022 aasta lõpuni.

Siin mõned fotod minu rasedusest ja väikesest 5-päevasest Ronjast.
Esimese 3 foto autor: Jaana Askola.