[qk_service]

VAAGNAVÖÖTME OLEMUS JOOGAPRAKTIKAS

on töötuba täis anatoomiat, füsioloogiat, liikumist, joondumist ja mõtteid. See on hea võimalus taasavastada erinevaid joogaasendeid läbi alakeha anatoomiliste võimaluste ja piirangute, saada rohkem teadmisi sellest, kuidas erinevatesse asenditesse liikuda, milliseid modifikatsioone kasutada ning kuidas süveneda praktikasse oma keha piire austades.
Töötoas pühendume vaagnavöötme lihaskonnale (niude-nimmelihas, suur nimmelihas ning keskne- ja suur tuharalihas) ning asenditele, mis seotud selle piirkonnaga. Esmalt vaatame vaagnavöötme anatoomilist ja füsioloogilist olemust ning liikumismustreid. Seejärel harjutame erinevaid vaagnavöödet mõjutavaid jooga asendeid:
– Mis on erinevate asendite füsioloogiline eesmärk?
– Kuidas nendesse asenditesse liikuda ja kuidas jälgida erinevatel kehadel joondumist neid lihaseid optimaalselt kasutades?
– Kuidas meie igapäevane liikumine mõjutab vaagnavöötme lihaste tööd?
Lõpetuseks paneme kõik saadud teadmised kokku ja praktiseerime neid Vinyasa tunnis, et koheselt teadmised ka praktiliselt kasutusele võtta.

[/qk_service]

[qk_service]

MILLAL?

9. mail kell 12.00 – 15.00

KELLELE ON TÖÖTUBA MÕELDUD?

Vaagnavöötme olemus joogapraktikas on mõeldud kõigile, kellel on sügavam huvi oma keha vastu, eriti joogaõpetajatele aga ka neile, kes soovivad oma praktikat arendada või seda süvitsi mõista.
 

TÖÖTUBA VIIB LÄBI

SILJA SILLER
Silja joogateekond sai alguse 17 a tagasi, kuid esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine andis, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla kogu praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelterahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise. Sama oluline on tema jaoks oskus kasutada joogas biomehaanika ja füsioloogiaalaseid teadmiseid, et muuta asendid sobivaks igale praktiseeriajale. Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse, eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile, anatoomiat, psühholoogiat ja filosoofiat. Tänaseks on ta peamiselt jäänud truuks Vinyasa-stiilile ning jooga füsioteraapilisele lähenemisele. Oma tundides ja koolitustel pakub ta erinevaid lähenemisviise, rohkelt dünaamilist liikumist ja avastamisrõõmu. Silja peamiseks kiindumuseks on jooga kui elukunst – rõõm hetkest ja nauding elust. Tema suurimaks sooviks on jagada oma oskuseid ja teadmiseid ning oma rõõmu ning energiat. Silja tunnid on omanäolised – segu erinevatest õpetamisstiilidest ja filosoofiatest, füsioloogiast ja anatoomiast, täis energiat ja armastust. Põhirõhk on tehnikal aga ka südamel ja alati hetkes. Lisaks on Silja Eesti Võimlemisliidu 7. astme treener ning koolitaja.

[/qk_service]

[qk_service]

OSALUSTASU

70 eurot (Varase registreerija tasu, kehtib 22. jaanuarini)
85 eurot (Alates 23. jaanuar)
Töötoas osalemiseks on vajalik registreerimine. Täpsem info ja registreerimine emaili teel: captureandmove@gmail.com või Kristin (53302167). Võimalik ka arvet teha!
 

SISSEPÄÄS STUUDIOSSE JA PARKIMINE

Bindustuudio asub Tartu vanalinnas, aadressil Rüütli 4. Stuudiosse pääseb sisse Rüütli tänavalt, Superalko ukse kõrvalt otse edasi liikudes. Sissesaamiseks vajuta number 2. Ümbruskonnas parkimine on nädala sees tasuline kell 8-18. Kõige lähim parkimisvõimalus on Ülikooli tänaval (2eur/h). Kõige lähem parkla on Lutsu raamatukogu parkla (5min kõndimist), kus saab kellaga tasuta parkida 1,5 tundi. Nädalavahetustel parkimine tasuta.
ÜRITUS FACEBOOKIS: https://www.facebook.com/events/2903460032999607/

[/qk_service]


Töötuba sobib nii treeneritele, joogaõpetajatele kui ka inimestele, kes on huvitatud rohkem oma keha tundma õppima.

[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Vaagnavöötme olemus joogapraktikas facebookis” link=”https://www.facebook.com/events/2903460032999607/”][/qk_service]


Ole kursis meie tegemistega! 

[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Capture and Move” link=”https://www.facebook.com/captureandmove/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-instagram” title=”Capture and Move” link=”https://www.instagram.com/captureandmove/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.facebook.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-instagram” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.instagram.com/acroyogatartu/”][/qk_service]