[qk_service]

MIDA KUJUTAB ENDAST TASAKAALU ÕPITUBA?

Tasakaalu õpitoas tegeleme ei millegi muu kui tasakaalu arendamisega. Kas teadsid, et mida vanemaks me saame, seda halvemaks läheb ka meie tasakaal? Mida halvem on meie tasakaal, seda suurema tõenäosusega juhtuvad õnnetused. Seetõttu on tasakaalu arendamine igas vanuses väga oluline!
Tasakaalu õpitoas harjutame tasakaaluliinidel (slackline) kõndimist nii üksi kui ka partneriga. Alustame erinevatest soojendusharjutustest maas ning hiljem katsetame milliste kehaosadega on veel võimalik liinil (või ka teise inimese peal) tasakaalustada.
Loe rohkem tasakaaluliini kohta siit:  https://tasakaaluliin.com/[/qk_service]

[qk_service]

KELLELE ON TÖÖTUBA MÕELDUD?

Tasakaalu õpituba sobib kõikidele vanustele. Töötuba on saab läbi viia sünnipäevadel, ettevõtte suvepäevadel, erinevatel üritustel või lihtsalt üheskoos lõbusalt aja veetmiseks.

TÖÖTOA KESTVUS

1 – 2h

HIND

Hind sõltub grupi suurusest ja tunni pikkusest, kuid see jääb vahemikku 50 – 250 eurot/töötuba (+ transport väljaspool Tartut). Hind sisaldab liinide renti ja ülespanekut.
Kohapeal on võimalik ka endale liine soetada tavapärasest odavama hinnaga.[/qk_service]

[qk_service]

OSALEJATE ARV

1 – 40 (Küsi personaalset pakkumist siin).

JUHENDAJA

KRISTIN HANSEN on Acroyoga Tartu eestvedaja, sertifitseeritud Acroyoga Montreal õpetaja (2017) ja Kidding Around lastejooga õpetaja (2019), kes peale täiskasvanutele akrojooga tundide andmise annab lastele erinevaid liikumistunde nii Tartumaal kui ka Võrumaal. Kristini kohta saad rohkem lugeda Acroyoga Estonia lehelt või siit lehelt rubriigist meist.

Partner/Sponsor: Tauri Vahesaar – https://tasakaaluliin.com/ /  https://slackline.ee/[/qk_service]


Töötuba on saab läbi viia sünnipäevadel, ettevõtte suvepäevadel, erinevatel üritustel või lihtsalt üheskoos lõbusalt aja veetmiseks. 


Ole kursis meie tegemistega! 

[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.facebook.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-instagram” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.instagram.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-youtube” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.youtube.com/channel/UCE6cEQnKWyjSXi56dvwC1pQ”][/qk_service]