Mõttetera ,Postitus

Kuidas sündis Capture and Move?

March 2, 2020, 2 Comments
Ma polegi veel jaganud lugu, kuidas sündis osaühing Capture and Move. Tegelikult on see juba pikemat aega eksisteerinud minu mõtetes ja kajastunud minu tegemistes, ametlikult sündis ettevõte aga 2019 aasta augustikuus, siis kui Töötukassa otsustas minu esitatud äriplaani rahastada ning toetas ideed summas 4444 eurot (alustava ettevõtte toetus).
MIKS PANNA KOKKU NII PALJU ERINEVAID ASJU ?
(CAPTURE AND MOVE / LIIGU JA JÄÄDVUSTA)
Paljud võivad mõelda, et see on nagu sobulopski – fotograafia, kujundustööd, küljendustööd ja siis veel liikumine ka, kõik kokku segatud. Miks küll? Minu jaoks on aga just selline kooslus nii mitmest erialast aidanud luua tasakaalu igapäevaelus. Tänaseks olen tegelenud nii akrojooga kui ka fotograafia (ning kujundamisega) juba umbes 6-7 aastat. Minu igas päevas on päris palju arvutis töötamist (olles kujundaja ja fotograaf), samas on ka hästi palju inimestega suhtlemist ja liikumist (olles akrojooga treener). Püüan iga päev leida aega enesetäiendamiseks (koolid, koolitused, raamatud jms), et olla iga päevaga aina parem treener, fotograaf ja kujundaja, ehk siis, PAREM MINA! Aga ka lihtsalt olemiseks, hästi söömiseks, oma keha eest hoolitsemiseks ning asjade tegemiseks ainult iseenda või oma pere ja sõprade jaoks.
MINU MOTO
Usun, et kui teha seda, mida armastad, toetab kogu maailm Sind Sinu teel. Seetõttu olengi valinud oma erialadeks kõik need ametid, mida väga naudin ja armastan (nii ei väsi ma kunagi ühestki ametist ära!). On kergemaid ja raskemaid päevi, tasakaalus ja tasakaalust väljas aegu, kuid kui teha seda, mida päriselt naudid, ei ole ükski takistus ületamatu.
Nagu Mark Twain (ja ilmselt ka paljud teised hiljem) on öelnud:
Vali amet, mis sulle meeldib, ja sa ei pea elus päevagi töötama.
Sellise pühendumuse ning entusiasmiga loodan veel aastaid, kui mitte aastakümneid pakkuda teenuseid, mida täna pakun.

Loe rohkem minu pakutavatest teenustest kodulehelt: www.captureandmove.com
Oled huvitatud koostööst?
Kirjuta mulle: captureandmove@gmail.com

admin

2 Comments

 • admin

  August 19, 2016 at 2:35 pm

  Phasellus lacinia, magna a ullamcorper laoreet, lectus arcu pulvinar risus, vitae facilisis libero dolor a purus.

  Reply
  • admin

   August 19, 2016 at 2:36 pm

   Morbi interdum mollis sapien. Sed ac risus.

   Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *