Partnerakrobaatika nädalavahetus Pacôme Coulibaly’ga (Prantsusmaa)

INFO:

Kõik ägedad asjad toimuvad alati Tallinnas. Seetõttu otsustasime sel korral kutsuda kõik ägedad inimesed hoopis pealinnast kaugele Lõuna-Eestisse, TARTUSSE Võimlemisklubi Akrose suurepärastesse ruumidesse partnerakrobaatikat tegema.
Meile tuleb külla tasemel akrobaat ja imeline tantsija Pacôme Coulibaly (Prantsusmaa), kellel on suur teadmistepagas ning vähemalt sama suur ja headust täis süda! Selle nädalavahetuse jooksul saad teha: partnerakrobaatikat, akrojoogat, tantsulist liikumist, põranda akrobaatikat ja palju muud. Meil on ka akrokliinik (loe altpoolt, mis see on!). Lõplikud töötoad luuakse vastavalt osalejate tasemetele. AGA.. meil on kõigile midagi! Tule üksi või partneriga. Vaata kava allpool. Loe inglisekeelset kava kui soovid töötubade kohta lugeda treeneri enda sõnadega!
PS: Töötuba toimub inglise keeles (vajadusel saame tõlkida).

HIND:

VARAJANE LINNUKE 100 € (kuni 6. veebruarini)
HILINE LINNUKE 120 € (alates 7. veebruarist)
Hind sisaldab kõiki töötubasid (Sessioon 1-4 ja laupäeva akrokliinik)
Ühe töötoa hind on 30 €, Akrokliinik/JÄMM on 7 €
Reedeõhtune jämm/akrokliinik on 7 €
PS: Me tahame, et töötuba oleks kättesaadav kõigile. Seetõttu, palun anna teada, kui oled kuidagi hinnatundlik, sul on vaja abi transpordi või majutusega. Anname endast parima, et Sind aidata! Kontakt: acroyogatartu@gmail.com

REGISTREERIMINE:

acroyogatartu@gmail.com

ASUKOHT:

Võimlemisklubi Akros, Õpetaja 9a, Tartu.

KAVA

REEDE
18.00 – 20.00 JÄMM/Akrokliinik.
Kas sul on mingi element või trikk, mille kallal töötad? Tule akrokliinikusse ja Pacôme aitab sul seda parandada. Vabas vormis harjutusaeg koos treeneriga.

LAUPÄEV
10 – 12.30 SESSIOON 1
Põrandaakrobaatika/sooloakrobaatika kõikidele tasemetele, segatud mõningate partnerharjutustega. Body mastering, raskusega mängimine, ning põrandatehnikad. Loome lõputu flow. Ettevalmistav tund pärastlõunasele tunnile
12.30 – 14 LÕUNAPAUS
14.30 – 16.30 SESSIOON 2
Partnerakrobaatika kõikidele tasemetele. Püstised akrobaatikaharjutused üksi ja partneriga ning juurdeviivad harjutused h2h jaoks
16.30 – 18 JÄMM/AKROKLIINIK
Kas sul on mingi element või trikk, mille kallal töötad? Tule akrokliinikusse ja Pacôme aitab sul seda parandada. Vabas vormis harjutusaeg koos treeneriga.

PÜHAPÄEV
10 – 12.30 SESSIOON 3
Põrandaakrobaatika/sooloakrobaatika kõikidele tasemetele, koos kätelseisu treeninguga. Läheme sügavamale laupäevahommikuse tunniga. Ka see on ettevalmistav tund pärastlõunasele tunnile
12.30 – 14 LÕUNAPAUS
14.30 – 16.30 SESSIOON 4
Partnerakrobaatika (spetsialiseerub h2h ja f2h’le)

Meil on (veel küll lahtised) plaanid minna esmaspäeval, 24. veebruaril Eesti iseseisvuspäeva puhul matkama. Rohkem infot peagi tulekul!

PS: See on esialgne tunniplaan. Lõplik tunniplaan saab loodud vastavalt osalejate tasemele. Alati on võimalus astuda samm edasi või mõned sammud tagasi.

 

ÕPETAJA

Pacôme Coulibaly (Prantsusmaa)
Pacôme alustas oma liikumiskarjääri modernse jazzi ning capoeiraga. Ta armus tantsimisse esimesest silmapilgust ning püüdis seda õppida nii palju ja nii erinevatelt õpetajatelt kui võimalik. Ta reisis palju üle kogu Ameerika and Euroopa ja õppis parimate õpetajate juures (Tony McGregor, Luca Condro, Bernard Estrabaud, Pablo Etcheveri ja paljud teised).
Hiljem hakkas teda huvitama pilates, posturoloogia ja AFCMD (funktsionaalne ja kehaline tantsu ja liikumise analüüs). Ta õppis neid, et mõista paremini oma keha ning saad aru, kuidas see töötab.
Hiljem hakkas Pacôme töötama tsirkuses, et teha akrobaatilise tantsu uurimustööd ja nägi inimesi tegemas L-baasimist. Ta osales ühel konventsioonil (Xtrem Convention Antwerpenis), kus ta tegi oma esimese h2h. Sellel hetkel otsustas ta, et soovib pühendada terve oma elu acrole. Sellest ajast saati on ta acrot õppinud umbes 1000 + tundi, paljude väga tuntud õpetajate käte all (Wybren, Acro Bart, Scott ja Michaela ja teised). Ta lõpetas tavatöö ning pühendas ennast täiskohaga tsirkusele. Enda täiendamiseks õppis ta 2000 h pedakoogikat ning spetsialiseerus tsirkusekunstidel. Hetkel töötab Pacôme Lommes CRAC tsirkusekoolis tsirkuseõpetajana, annab oma elukohas erinevaid töötubasid ning aitab professionaalsetel artistidel luua showsid.
Tema kehakeel, teadlikkus posturoloogiast ja biomehaanikast, segatud tema tantsulise tausta ja suure kogemusega partnerakrobaatikas on talle palju õpetanud. Tema suurimaks sooviks on kõike seda jagada ning läbi selle aidata teisi inimesi ja teha neid õnnelikuks!

Pacôme nädalavahetuse kohta:
“Ma teen selle piisavalt väljakutsuvaks kõigi jaoks aga ma olen valmis kohanema vastavalt sellele, milline on üldine tase. Kui rahvas tahab h2h, siis saame minna väga raskete harjutusteni aga kui ei taha, on mul ka neile palju põnevaid ja piisavalt väljakutsuvaid harjutusi. Töötuba saab olema huvitav kõigi jaoks!”

SISSEPÄÄS KLUBISSE JA PARKIMINE

Aadress: Õpetaja 9a. Parkida saab nädalavahetusteti igal pool ümber maja, välja arvatud hoovis sees. Seal on 24/7 tasuline parkla. Sisse pääseb hoovist. Uksel on silt: Võimlemisklubi Akros. Saal asub teisel korrusel (akende peal on sildid, sihi sinna!). Kohapeal on riietusruumid, pesemisvõimalusi pole.


Töötuba sobib kõigile, kellel huvi akrobaatika, akrojooga, tantsu või mõne muu liikumispraktika vastu.