[qk_service]

MIS ON AKROJOOGA?

Akrojooga on dünaamiline ja mänguline praktika, mis seob akrobaatika ja jooga. Läbi erinevate paarisharjutuste, mängude, jooga ja loovate ülesannete õpime tundma ning usaldama nii ennast kui ka teisi. Luues turvalise keskkonna mängimiseks, avastamiseks ja õppimiseks hakkame aduma seda, milleks meie kehad koos töötades võimelised on.

Akrojooga võib ka parajalt väljakutsuv olla – seisame silmitsi enda seatud piirangute, hirmude ja sotsiaalsete barjääridega. Siin on võimalus kasvuks – ületades ja üllatades nii ennast kui ka teisi avastame, et oleme võimelised palju rohkemaks kui enne arvasime.

Akrojooga sobib kõikidele vanustele ja kehatüüpidele. Sujuvamaks lennuks tuleb kasuks eelnev jooga, tantsu või muu liikumispraktika alane kogemus aga see ei ole vajalik. Ka ilma igasuguse eelneva kogemuseta on võimalik nautida, mängida ning üksteist tundma õppida.

[/qk_service]

[qk_service]

TÖÖTOA KESTVUS

1,5 – 3 tundi

MIDA TEEME?

Akrojooga töötuba alustame tavaliselt ühises ringis, kus kõik saavad midagi enda kohta öelda. Liigume edasi erinevate tunnispetsiifiliste soojendusharjutuste, loovate mängude ning proovilepanevate harjutuste juurde. See kõik valmistab meid ette akrojooga põhiasendite õppimiseks. Kokku proovime läbi 3-8 asendit, sõltuvalt tunni pikkusest ja grupi kogemusest, millest paneme lõpuks kokku liikumise ehk flow. Tunni lõpetame venitusharjutuse või soovi korral partner Tai-jooga massaažiga. Tundi saab aga ka veidi vabamas vormis pakkuda, nii et tuleme kohale ja teeme kokkulepitud aja jooksul inimestega akrojoogat ning erinevaid loovaid ja mängulisi harjutusi.[/qk_service]

[qk_service]

JUHENDAJAD

Töötuba viivad läbi kaks Acroyoga Tartu akrojooga treenerit.

HIND

Hind sõltub grupi suurusest ja tunni pikkusest, kuid see jääb vahemikku 60 – 200 eurot  grupi kohta (+ transport väljaspool Tartut).

OSALEJATE ARV

8 – 25 inimest (Töötuba on võimalik tellida ka vähematele inimestele või suuremale grupile, küsi personaalset pakkumist).

[/qk_service]


Akrojooga töötuba sobib ideaalselt ettevõtte teambuilding koolituseks, suvepäevale, sünnipäevapeole või lihtsalt kingituseks. 


Ole kursis meie tegemistega! 

[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.facebook.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-instagram” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.instagram.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-youtube” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.youtube.com/channel/UCE6cEQnKWyjSXi56dvwC1pQ”][/qk_service]