[qk_service]

MIS ON LASTEJOOGA?

Lastejooga tund on mänguline ja täis rõõmu. Igas tunnis toimub väike rännak kuhugi uude maailma läbi lugude. Loo jutustamise käigus jäljendame joogapooside kaudu loomi, linde ning loodust meie ümber. Me tantsime, laulame, mängime mänge, töötame koos partneriga, lõdvestume, mediteerime, naerame ja teeme hingamisharjutusi.

KELLELE ON TÖÖTUBA MÕELDUD?

Töötuba on mõeldud laste sünnipäevale, ettevõtte suvepäevale või niisama üheskoos lõbusalt aja veetmiseks. Sobib lastele juba 2. eluaastast. Eelnev joogakogemus pole vajalik.

KUIDAS JOOGA LASTELE MÕJUB?

– jooga asanad toetavad lapse sisemist tugevust ja tõstavad enesekindlust;
– jooga toetab lapse arengut pehmel ja paindlikul viisil, olles lapse võimetele sobiva raskusastmega.[/qk_service]

[qk_service]

TÖÖTOA KESTVUS

45 min – 3h (ühest töötoast kuni kolmetunnise sünnipäeva läbiviimiseni)

MIDA TEEME?

Alustame tavaliselt ringis. Tund on väga mänguline ja lapsed saavad koguaeg kaasa rääkida. Tunni alguses teeme erinevaid hingamisharjutusi, om-harjutusi ja räägime meditatsiooni olulisusest. Pärast seda teeme aktiivsemaid harjutusi, harjutusi partneri või vahenditega ning mängime mänge, laulame ja tantsime. Tunni lõpetame lõdvestusega ja ühise suure tagasiside ringiga.

JUHENDAJA

KRISTIN HANSEN on Acroyoga Tartu eestvedaja, sertifitseeritud Acroyoga Montreal õpetaja (2017) ja Kidding Around lastejooga õpetaja (2019), kes peale täiskasvanutele akrojooga tundide andmise annab lastele erinevaid liikumistunde nii Tartumaal kui ka Võrumaal. Kristini kohta saad rohkem lugeda Acroyoga Estonia lehelt või siit lehelt rubriigist meist.[/qk_service]

[qk_service]

LASTEJOOGA SÜNNIPÄEVAL

Sünnipäeval teeme kõiki samu asju, mida tavalises lastejooga tunnis. Lisaks aga meisterdame üheskoos midagi vahvat, ütleme kõik sünnipäevalapsele midagi ilusat ning mängime veel rohkem erinevaid mänge.

HIND

Hind sõltub grupi suurusest ja tunni pikkusest, kuid see jääb vahemikku 50 – 250 eurot/töötuba (+ transport väljaspool Tartut).

OSALEJATE ARV

2 – 25 last (Soovi korral saab töötuba läbi viia ka väiksemale või suuremale grupile. Küsi personaalset pakkumist siin).

[/qk_service]


Lastejooga töötuba sobib sünnipäevale, ettevõtte suvepäevale või lihtsalt kingituseks. 


Ole kursis meie tegemistega! 

[qk_service icon=”fa-facebook” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.facebook.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-instagram” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.instagram.com/acroyogatartu/”][/qk_service]
[qk_service icon=”fa-youtube” title=”Acroyoga Tartu” link=”https://www.youtube.com/channel/UCE6cEQnKWyjSXi56dvwC1pQ”][/qk_service]